Pravidla tipovačky

PRAVIDLA
Na této stránce můžete najít informace jak soutěžit v naší tipovací soutěži „Tipovačka – III.B“.

JAK ZAČÍT
Přihlášení je jednoduché. Jediné, co si musíte rozmyslet, je přihlašovací jméno a mít platnou e-mailovou adresu. Při registraci si nastavíte heslo. Pokud ho zapomenete, můžete si vygenerovat nové nebo nás kontaktujte e-mailem na adresu sokol.zeletice@centrum.cz.

TIPOVÁNÍ VÝSLEDKŮ
Tipují se výsledky všech utkání III.B třídy podzimní části. Tipujte konečný výsledek utkání. Máte možnost 15 minut před zahájením jakéhokoliv utkání měnit svůj tip. Používá se čas našeho serveru. Nelze tento čas nikterak obejít nebo oddiskutovat, proto vkládejte své tipy včas, pokud chcete správně vložit svůj tip.

BONUSOVÉ OTÁZKY
Můžete získat extra body v průběhu turnaje jako bonus za zodpovězení bonusových otázek. Otázka musí být zodpovězena před uvedeným datem a časem. Každá otázka ukazuje kolik za její správné zodpovězení můžete získat bodů. Pořadatel může v průběhu soutěže přidávat bonusové otázky. O přidání nové bonusové otázky bude soutěžící informován e-mailem, uvedeným při registraci, minimálně 24 hodin před termínem ukončení možnosti jejího zodpovězení.

BODOVÁNÍ
Rozhodující je konečný stav utkání.
Získáváte body za předpovězení výsledku utkání. Přesný tip je za 5 bodů, určení správného vítěze utkání se správným gólový rozdílem (například jste předpovídali 3-1 nebo 4-2 a výsledek je 2-0) je za 3 body, určení správného vítěze bez správného brankového rozdílu je za 2 body.
Hodnocení:
Přesné skóre – 5 bodů
Vítěz + brankový rozdíl – 3 body
Vítěz utkání nebo remíza – 2 body
Bonusová otázka – počet bodů podle otázky
Průběžné výsledky můžete sledovat v tabulkách a statistikách. Vyhrává ten kdo má více bodů.

ZLATÝ MÍČ
Každý hráč má jeden zlatý míč. Pokud při vkládání tipu označíte utkání tímto zlatým míček body získané za správnou předpověď se zdvojnásobí.

CO ROZHODUJE V PŘÍPADĚ ROVNOSTI BODŮ?
Pokud více hráčů dosáhne stejného počtu bodů rozhodují tyto kritéria:
1. Počet přesných tipů;
2. Počet vítězů utkání;
3. Počet správných bonusových otázek.

POZNÁMKA
Originál této aplikace je v angličtině. Je možné, že některé výrazy se na stránkách objeví v angličtině. Předem děkujeme za pochopení. V případě jakýchkoliv nejasností nás kontaktujte.

CENY

1. Cena:  Starobrno Drak (světlý ležák) KEG 30 litrů
2. Cena:  Strongbow Cider Apple Gold 24×0,44L
3. až 5. Cena: Sklenice Tuplák+tričko Starobrno

PARTNEŘI SOUTĚŽE

Pivovar Starobrno, Hospoda na hřišti v Želeticích

PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ!

OBECNÁ PRAVIDLA

Pořadatelem tipovací soutěže „Tipovačka – III.B“ je TJ Sokol Želetice,z.s., Želetice 189, 69637 (dále jen pořadatel). Soutěž bude probíhat od 24.5.2018 do 15.7.2017. Účast v soutěži je přístupná osobám starším 18 let bez omezení místa pobytu. Účastí v soutěži projevuje každý účastník svůj souhlas s jejími pravidly a zavazuje se tato pravidla bezvýhradně dodržovat.

Výhercem se stává účastník, který získá nejvíce bodů. Při rovnosti bodů rozhoduje počet přesných výsledků, počet správných vítězů utkání, počet správně zodpovězených bonusových otázek.

Pořadatel může v průběhu soutěže přidávat bonusové otázky. O přidání nové bonusové otázky bude soutěžící informovat e-mailem, uvedeným při registraci, minimálně 24 hodin před termínem ukončení možnosti jejího zodpovězení.

Účastník uděluje v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých v rozsahu této soutěže pořadateli jakožto správci za účelem vyhodnocení soutěže, rozeslání výher a zasílání sdělení pořadatele. Účastník potvrzuje, že se seznámil se svými právy , tj. zejména že má právo k přístupu k osobním údajům a právo na opravu těchto údajů. Odvolat souhlas je možné písemně nebo e-mailem na adresu sokol.zeletice@centrum.cz.

Soutěžící nemůže nárokovat jinou výhru než tu jaká mu byla vydána a nemá nárok výhru reklamovat. Soutěžící nemůže namísto výhry nárokovat plnění v penězích. Ceny nebudou zasílány, ale výherci si je musí vyzvednout v hospodě na hřišti v Želeticích nejpozději do 30 dnů od konce soutěže a vyhlášení výsledků t.j. cca do 30.11.2018. V opačném případě výhra propadá. Výhry nelze vymáhat soudní cestou. Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoliv rizika a závazky související s výhrou.