Proti Věteřovu se povedl obrat v druhé půli

Za ideálních povětrnostních podmínek nastoupili naší fotbalisté v sobotu odpoledne proti mužstvu z Věteřova.

Většina z přítomných měla v živé paměti naše vzájemné měření sil z poslední doby. Minulý podzim jsme měli většinu času míč pod kontrolou, ale hosté s neuvěřitelnou produktivitou hladce zvítězili. V první půli se utkání vyvíjelo podobně. My jsme hráli a měli šance, ale skórovali pouze hosté. Vedení 0:2 v polovině utkání se nikomu z domácích nezdála spravedlivá a do druhého poločasu všichni nastoupili s odhodláním zápas otočit. To se nakonec zaslouženě stalo, když brankově se o to přičinili dvakrát Matěj Zálešák a po jedné brance Marek Luskač a Ondřej Křižka. Poslední podzimní utkání odehrají naší borci netradičně v sobotu dopoledne ve Vřesovicích. Utkání začne v 10:00.

TJ Sokol Želetice – TJ Sokol Věteřov 4 : 2 ( 0 : 2)

Branky: Zálešák Matěj 2x, Luskač Marek, Křižka Ondřej