Výhra v Kostelci nám unikla v poslední minutě

Výhra v Kostelci nám unikla v poslední minutě

Netradičně hned v pátek nastoupil náš tým k zápasu v Kostelci.

Utkání jsme nezačali nejlépe. Rozhodčí Husár se s námi nemazlil a hned za první ostřejší zákrok v pokutovém území nařídil pokutový kop a my jsme poprvé prohrávali. Nám se však zásluhou Michala Blahůška podařilo brzy vyrovnat. Dokonce za nedlouho jsme vedli, když se trefil Petr Pelikán. Škoda dalších neproměněných šancí, protože domácím se ještě do konce poločasu podařilo opět otočit vedení na svou stranu.

V druhém poločase jsme jasně soupeře přehrávali a zápas plný obratů se podařilo opět otočit, když se trefil Ondřej Křižka a Jan Beker. Měli jsme jasnou herní převahu, ale chyběl snad i kousek štěstí v zakončení. Domácím pomohl rozhodčí, který jejich závěrečný nápor prodlužoval do doby než se jim podařilo dát branku. Běžela pravděpodobně již taková 94.minuta když se jim to podařilo. Snad by jsme tam hráli ještě teď, kdyby se tak nestalo. Škoda dalších dvou bodů v dobře rozehrátém utkání. Teď nás čeká doma v sobotu Věteřov se kterým svedeme souboj o předpředposlední místo, tak nás přijďte prosím povzbudit.

SK Kostelec – TJ Sokol Želetice 4 : 4 ( 3 : 2)

Branky: Blahůšek Michal, Pelikán Petr, Křižka Ondřej, Beker Jan

Facebook komentáře