Povinné vítězství nad Lovčicemi

Povinné vítězství nad Lovčicemi

V sobotu odpoledne nás čekal soupeř, který marně čeká na nějaké body již nespočet utkání.

Naši borci se na podzim trochu trápí, proto jsme všichni s nadějí očekávali, že proti posledním Lovčicím se konečně chytí.

Do prvního poločasu jsme nastoupili v dost pozměněné sestavě. Přes množství šancí se nám však nedařilo vstřelit první uklidňující branku. Houževnatý soupeř nově vedený trenérem Mořickým s úspěchem odolovával.

Po bezbrankovém prvním poločase se vrátila sestava postupně do zažitějších kolejí. Vliv na prolomení střelecké nemohoucnosti to však nemělo. Naopak v 52. minutě přišel centr z přímého kopu a hlavou se prosadil špatně bráněný hostující hráč  Ondřej Vízdal. Hosté cítili první body a bojovali jak mohli. Naštěstí naši hráči úplně nespanikařili a po pěkné akci v 65. minutě s přehledem a zkušeností vyrovnal Jan Beker. Převahu jsme zužitkovali ještě jednou a Ondřej Křížka gólem v 77. minutě otočil skóre v náš prospěch. Po brance se však nepochopitelně přestalo tolik útočit a i díky prostřídáním v obraně nás hosté v závěru zatlačili, čímž si diváci užili nervy až do poslední minuty. Snad nás toto povinné vítězství nakopne k dalšímu zlepšení.

TJ Sokol Želetice – FK Sokol Lovčice 2 : 1 ( 0 : 0)

Branky: Beker J., Křížka O.

Sestava: Šimeček Michal – Pelikán Petr, Lejsal David, Mikeska Tomáš, Koutný Pavel – Luskač Marek, Čureja Kristián, Pánek Adam, Kludák Lukáš – Zálešák Matěj, Křižka Ondřej – Beker Jan, Šimeček Martin, Svatoň Patrik, Milde Radoslav

Trenér: Zálešák Marek

Facebook komentáře