V Bukovanech rozhodl první poločas

V neděli v Bukovanech se snažili naši fotbalisti o překvapení, urvat na půdě jednoho z favoritů soutěže nějaký bod.

Jenže pocit, že hrají s favoritem, jim hlavně v první poločase svazoval nohy. Na začátku naše kluky domácí hodně zatlačili, ale díky dobrým zákrokům brankáře Šimečka jsme drželi vyrovnaný stav. Do šancí jsme se dostávali jen málo, první vážnější ohrožení v podobě hlavičky Matěje Zálešáka zlikvidoval domácí golman. Domácí  dostala do vedení dorážka po přímém kopu cca v 27.minutě. To nás vykolejilo a na chvilku jsme vypadli z koncentrace a přišel trest v podobě dalších dvou brankových úderů. První poločas tedy skončil 3:0.  Druhý poločas jsme navíc nezačali dobře a po špatné přihrávce jsme namazali domácím do úniku a stav byl 4:0. Lichotivé je, že i za tohoto stavu jsme nepřestali hrát, naopak jsme se stali aktivnějším mužstvem. Zásluhou Křižky, kterému šikovně přihrál Zálešák jsme snížili. Byly i další šance, břevno, tyčka, ale víc se zdramatizovat utkání nepodařilo. I tak to byl sympatický výkon hlavně v druhé půli. Budiž nám to odrazem k lepším výsledkům.

TJ Družba Bukovany – TJ Sokol Želetice  4 : 1 ( 3 : 0)

branka: Křižka Ondřej

sestava:  Šimeček Michal – Pelikán Petr, Lejsal David, Strmiska Rudolf, Mikeska Tomáš – Luskač Marek, Kludák Lukáš, Zálešák Matěj, Pánek Adam – Gregorovič Robin, Křižka Ondřej ( náhradníci: Milde Radoslav, Kostiv Vasyl, Svatoň Patrik, Horák Radomír, Slavík Dušan)

trenér: Zálešák Marek