Začátek sezóny se Želeticím nevydařil

Sice jisté rčení říká „první vyhrání z kapsy vyhání“ , přesto chtěli domácí v prvním zápase proti Žádovicím uspět.

TJ Sokol Želetice – TJ Sokol Žádovice 1 : 4

branka domácích: Kludák Lukáš

sestava: Skalický D – Pelikán P., Lejsal D., Kludák L., Mikeska T. – Luskač M., Zálešák Matěj, Čureja K., Pánek A. – Macourek M., Horák R. ( Strmiska R., Slavík D., Šimeček Martin, Jakeš V., Svatoň P., Milde R.)

V sobotu se proti domácímu týmu všechno spiklo. Počasí bylo téměř k nevydržení. Na utkání nemohlo dorazit hned několik domácích opor, především ani jeden ze tří brankářů (Duhajský, Šimeček, Schiel). Do Želetic nepřijel ani delegovaný rozhodčí. Nebyl ani administrátor klubu, tak se po dlouhé době psal papírový zápis. Zápas odpískal naštěstí přítomný Patrik Voříšek. Domácím se však nic nedařilo a dá se říct, že hosté po zásluze vyhráli. Doufejme, že v příštím zápase na půdě Bukovan vše půjde líp. Tak přijďte naše kluky podpořit.