Na podzim budeme opět soutěžit v tipovačce

Jelikož tipovačka při MS ve fotbale přinesla napínavý souboj nejlepších tipérů spojený se zájmem o naši milovanou hospůdku, rozhodli jsme se uspořádat další soutěž.

Podobně jako v minulé hře se bude tipovat. Tentokrát výsledky III.B třídy, které se zúčastní i domácí mužstvo TJ Sokol Želetice. Pravidla jsou téměř totožná. Všechny otázky a zápasy jsou tentokrát již zadány v systému. Odpovědi na bonusové otázky najdete zase v hospodě na hřišti v Želeticích cca. 14 dní před termínem nejzazšího zodpovězení. Ceny věnuje opět pivovar Starobrno a Hospoda na hřišti.

Tak neváhejte a zaregistrujte se. Pro účastníky minulé tipovačky stačí přihlášení a můžete začít tipovat. Všem přeji šťastnou volbu výsledků a co největší radost ze hry.