Ve Strážovicích, tak jako loni, druzí

O víkendu se konaly v Želeticích tradiční krojované hody. I přes tuto událost odjelo mužstvo na turnaj do Strážovic na Memoriál Pavla Pelikána.

V sestavě chybělo několik opor našeho mužstva, naopak se představili někteří nováčci nebo staronoví hráči. Jelikož jsme spěchali na hody odehráli jsme hned první dvě utkání za sebou. První proti torzu Věteřova a druhý proti výběru domácích hráčů, které tak jako loni posílili i  příslušníci rodiny Pelikánů a další kluci z okolí co někdy hrávali za Strážovice. První utkání se nám podařilo zvítězit, ale druhé utkání již bohužel nikoliv. O výhru jsme přišli v poslední minutě. Stejně jako loni jsme se tedy umístili na druhém místě za domácími Strážovicemi.

TJ Sokol Želetice – TJ Sokol Věteřov 2 : 0 (branky: Matěj Zálešák, Radomír Horák)

TJ Sokol Strážovice – TJ Sokol Želetice 3 : 2 (branky: Matěj Zálešák 2x)

sestava Želetic: Schiel Filip – Svatoň Patrik, Kludák Lukáš, Lejsal David, Mikeska Tomáš – Zálešák Matěj, Macháček Milan, Čureja Kristián, Pánek Adam – Maleňák Petr, Gregorovič Robin dále střídali: Horák Radomír, Šindar Darek trenér: Zálešák Marek vedoucí mužstva: Luskač Tomáš