Tipovací soutěž vyhrál Miki

V průběhu MS v Rusku jsme si na našich stránkách zahráli o hodnotné ceny a zpestřili si sledování zápasů, když už jsme nemohli fandit našim reprezentantům, kteří se zase neprobojovali.
Soutěž byla od začátku hodně vyrovnaná. V průběžném pořadí dlouho vedl „holub“, který si jednu dobu vypracoval docela velký náskok. Dobře si vedl i „Mikeš“, který se snažil a získával i bonusové body za návštěvu hospody. Konečným pořadím zamíchaly hlavní bonusové otázky. Jediný kdo uhodl, že mistr světa bude Francie byl „rubino“, kterého zisk 20 bodů za tuto předpověď posunula na 3.místo. Díky tomu, že Miky, Peťan a Pavel Hampl uhodli nejlepšího střelce (Harry Kane) a získali tím 15 bodů odsunuli Mikeše až na 6.příčku, která je bohužel již bez ceny. Dlouho vedoucí holub si odnese cenu alespoň za 4.místo.

Jelikož se soutěž líbila, dokonce i těm kteří nevyhráli, uděláme tipovačku i na zápasy nadcházející soutěže III.B, které se zúčastní TJ Sokol Želetice. Doufám, že bude neméně zajímavá a sledovaná. Děkuji všem, kteří se zapojili. Díky patří i sponzorům.

Pro zajímavost jak by dopadla soutěž bez bonusových otázek sponzora (autobusy v hospodě):

A nakonec jak by dopadla soutěž v případě tipování pouze zápasů (úplně bez bonusových otázek):