Vyhodnocení statistik sozóny 2017/2018

Minulý týden skončila sezóna 2017/2018 a to je důvodem podívat se do statistik, které nám nabízí systém a dostupné informace. Mužstvo mužů se umístilo na šestém místě ve III.třídě. Možná si to nikdo neuvědomuje, protože aktuálně je III.třída nejnižší soutěží, což dříve nebývalo, ale je toto nejlepší umístění našeho mužstva v historii. V minulosti jsme několikrát vyhráli IV. třídu, postupovali ze IV.třídy, ale nikdy jsme ve III.třídě nebyli tak vysoko v pořadí. Na úplnou tabulku se můžete podívat zde.

Do 24 zápasů se aktivně zapojilo 26 fotbalistů. Podrobné statistiky docházky jednotlivých fotbalistů na zápasy a na tréninky si již bohužel nevedu, ale jsou v mužstvu hráči, kteří absolvovali téměř 100% zápasů či tréninků a jsou i hráči, kteří jen vypomáhali nebo se zapojili jen sporadicky.

Mužstvo získalo 34 bodů. 12 bodů na podzim (za 4 výhry) a 22 bodů na jaře (za 7 výher a 1 remízu).

Mužstvo nastřílelo 64 branek. O to se podělilo celkem 12 střelců v tomto pořadí:

1. Zálešák Matěj … 17 branek
  2. Luskač Marek … 13 branek
  3. Křižka Ondřej … 10 branek
  4. Gregorovič Robin … 7 branek
  5. Pánek Adam … 4 branky
  6. Čureja Kristián, Mikeska Tomáš, Marada František … 3 branky
  7. Horák Radomír, Strmiska Rudolf, Milde Radoslav, Kolaja Stanislav … 1 branka

Žlutých karet obdrželo mužstvo „jen“ 21. V tomto pořadí:

1. Kludák Lukáš, Čureja Kristián … 4 žluté karty
  2. Koutný Pavel … 3 žluté karty
  3. Zálešák Matěj, Čadílek Pavel, Jakeš Václav .. 2 žluté karty
  4. Křižka Ondřej, Svatoň Patrik, Marada František, Luskač Marek … 1 žl.karta

Červenou v uplynulé sezóně viděl jenom Zálešák Matěj v domácím utkání proti Sobůlkám.

Za námi je nejen sezóna, ale již je za námi i další období volných přestupů hráčů. Toto období bylo již po třetí a poprvé z našeho mužstva tímto způsobem nikdo neodešel. To je také jeden z úspěchů, protože v minulosti jsme patřili k rekordmanům (poprvé od nás odešlo 10 fotbalistů a podruhé 4 ). Naopak se do mužstva vrací Michal Šimeček a sebou přivede kamaráda, z mužstva Bukovan, Davida Lejsala. Další přestupy k nám budeme řešit v řádném přestupním období, kde plánujeme příchod dalších hráčů tak, aby mužstvo mohlo hrát v příští sezóně o umístění v popředí tabulky. Všem k tomu přeji mnoho zdraví, maximální pohodu, neúnavné nasazení a hodně sportovního štěstí.