V Sobůlkách se bodovat nepodařilo

Sobůlky v minulých dvou zápasech nastříleli 22 branek a zvýšili si tím sebevědomí před utkání s námi. Navíc pro ně obvyklý termín 10:15 je pro nás velmi neobvyklý. Bohužel jsme nechytli začátek utkání a domácí toho dokázali dokonale využít. V 11. minutě to bylo 2 : 0 a nebylo to zrovna pro nás příznivé. Poprvé jsme se dokázali vzchopit a v 17. minutě se podařilo snížit Robinem Gregorovičem. V 30.minutě vyrovnal opět skvělý Robin Gregorovič a v 34. minutě z pokutového kopu Matěj Zálešák otočil stav utkání na 2 : 3. Jenže domácí potvrdili skvělou střeleckou formu a ještě do poločasu si vzali vedení zpět na svou stranu. V druhém poločase jsme se snažili zvrátit nepříznivý stav, ale napodruhé se nám to již otočit nepodařilo a gólově udeřili opět domácí a obrat již byl nad naše síly. Příští týden hrajeme netradičně až v neděli 10.6. v 16:30 proti Moravanům a snad se nám podaří udržet jarní domácí neporazitelnost. Přijďte nás podpořit.

TJ Sokol Sobůlky – TJ Sokol Želetice  6 : 3 ( 4 : 3)

branky: Gregorovič Robin 2x, Zálešák Matěj z PK