Proti Domanínu jsme doma nezaváhali

Proti Domanínu jsme doma nezaváhali

V sobotu odpoledne jsme přivítali na domácím hřišti Domanín. Oproti minulému zápasu musel trenér Marek Zálešák udělat několik nucených změn.Sice máme mnoho brankářů, ale brankářská jednička Pavel Duhajský je dlouhodobě zraněný, náhradník Filip Schiel plnil povinnosti v dechovce a další brankář Patrik Svatoň si v týdnu přivodil nepříjemný pracovní úraz. Do branky se tedy musel postavit David Skalický, který odchytal naposledy před rokem poločas v přátelském utkání. Sice na něm byla vidět nervozita, ale svou roli nakonec zvládl a navázal na svá dorostenecká léta, kdy naposledy dělal brankářskou jedničku. Vytáhnout se musel hned v úvodu, kdy jsme nechali lehkomyslně dvakrát hosty zakončovat. Naše útoky byli mnohdy velmi pohledné, ale často jim chybělo to hlavní, přesné zakončení. Naštěstí jsme mohli hrát v klidu, protože v 18.minutě po pěkné akci Ondra Křižka naservíroval míč Kristiánovi Čurajovi a ten s přehledem zakončil a vedli jsme 1 : 0. Uklidňující trefa přišla v úvodu druhého poločasu, to se prosadil Křižka, když se ocitl sám před hostujícím brankářem. Hosté moc nezlobili a zápas nezdramatizovali. Naopak v předposlední minutě překrásnou trefou dal Matěj Zálešák konečnou podobu výsledku 3 : 0. Fanoušci mohli být spokojení. Jedinou stinnou stránkou byli někteří rádoby znalci fotbalu, kteří až nemístně kritizovali rozhodčího a místo slušnosti vybízeli k agresivitě, dokonce několikrát zaznělo „tak ho taky smýkni“. Od takových fandů se jednoznačně distancujeme. Prosím fanděte fotbalu, fanděte našim hráčům a nevšímejte si výkonu rozhodčího nebo stylu a agresivity našeho soupeře. Zbytečně se přenáší nervozita a hněv na hráče a vše se úplně zbytečně dramatizuje. Naštěstí naši hráči mají rozum a zápas dohráli bez oplácení a faulů ke kterým někteří buřiči vybízeli. Nevím, že někomu dělá dobře pořád vyvolávat jenom hádky. Rozhodčí v tomto utkání v žádném případě neovlivnil výsledek a ani neudělal žádnou velkou chybu. To k jaké atmosféře utkání dospělo bylo jedině vinou křiklounů na tribuně. Je to neuvěřitelné, když mužstvo po nádherném a perfektním výkonu vyhraje 3 : 0 a nejvíc jde slyšet jen nadávky na bezmocného rozhodčího. TAKŽE ZA VŠECHNY SKUTEČNÉ FANDY DODATEČNĚ: HOŠI DĚKUJEM, HOŠI DĚKUJEM!

TJ Sokol Želetice – TJ Sokol Domanín  3 : 0 (1 : 0)

branky: Kristián Čureja, Ondřej Křižka, Matěj Zálešák

sestava Želetic: Skalický – Kludák, Mikeska, Slavík, Luskač – Strmiska, Zálešák, Čureja, Pánek – Křižka, Jakeš – Kolaja, Horák

trenér: Zálešák Marek  vedoucí mužstva: Luskač Tomáš

 

Facebook komentáře