Jasná výhra v Bohuslavicích

V neděli odpoledne jsme nastoupili v Bohuslavicích a tentokrát v daleko silnějším počtu než minule. To domácí měli problémy a nastoupili bez náhradníků. V prvním poločase jim to však ještě tolik nevadilo. Sice jsme se ujali vedení krásným přehozením brankáře ze 30 metrů Markem Luskačem, ale jinak byla hra celkem vyrovnaná. Domácí dokonce brzy vyrovnali, když na centrovaný míč si nejlépe naběhl Vykouk. Mírnou převahu se nám podařilo zužitkovat až v 38.minutě, kdy míč jedním dotekem usměrnil do brány Robin Gregorovič. Vstup do druhého poločasu se nám podařil lépe v 52. a potom v 54.minutě se trefil Matěj Zálešák a o zápasu bylo prakticky rozhodnuto. Domácí měli snad jen jednu větší šanci, kdy domácí Vykouk sám před brankářem jen orazítkoval jeho stehno. Jelikož se jeden z domácích zranil dohrávali domácí jen v deseti. Naši borci sice domácí nepustili téměř za půlku, ale další branku již nepřidali a šetřili se na příští týden proti Domanínu. Tento zápas přijďte určitě sledovat, hraje se v sobotu 26.5. v 16:30.

TJ Sokol Bohuslavice – TJ Sokol Želetice 1 : 4 (1 : 2)

branky: Radek Vykouk – Marek Luskač, Robin Gregorovič, Matěj Zálešák 2x

sestava Želetic: Svatoň – Kludák, Slavík, Skalický, Mikeska, Zálešák, Luskač, Čureja, Pánek, Gregorovič, Křižka, Milde, Šindar, Jakeš, Horák, Kolaja

trenér: Zálešák Marek, vedoucí mužstva: Luskač Tomáš