Domácí šňůra jarních výher pokračuje

Tentokrát jsme na domácí půdě přivítali Archlebov, který přijel v hojném počtu. To nás zastihla velká krize a do zápasu jsme nastoupili pouze v deseti. Až v páté minutě doplnil jedenáctku Radek Horák, který musel přerušit hodové oslavy ve Stavěšicích, a po chvíli zavítal na střídačku a brzy i na hřiště Stanik Kolaja, který vystřídal Radka Mildeho, který se hlavou střetl s jedním z obránců hostí. Naštěstí to nebylo nic vážného a v druhém poločase se ještě do hry zapojil. Samotná hra našeho mužstva byla v prvním poločase celkem dobrá s množstvím šancí, ale buď nám chyběla muška, nebo dobře zasáhl hostující golman. Skóre nakonec otevřeli hosté. Z přímého kopu z hranice velkého vápna se trefil přesně Lukáš Přikryl. Nám se podařilo vyrovnat ještě do poločasu, kdy pokutový kop, nařízený za faul na Kristiána Čureju, proměnil Marek Luskač. Druhý poločas jsme pokračovali v pokusech strhnout vítězství na naši stranu. Do vedení nás dostala nádherná branka Ondřeje Křižky, kterého vysunul hrdina utkání Stanik Kolaja. Ten zvyšoval na konečných 3 : 1 po úniku Marka Luskače, který naservíroval Stanikovi míč před prázdnou branku. Škoda, že jsme další šance nevyužili, po další perfektní nahrávce Mildeho netrefil prázdnou branku Marada. “ I mistr tesař se utne“. Tak snad příště. Další utkání sehrají naši borci v Bohuslavicích za týden v neděli 20.5.2018.

TJ Sokol Želetice – TJ Sokol Archlebov  3 : 1 ( 2 : 1)

branky: 41´Luskač z PK, 70´Křižka, 74´Kolaja – 35´Přikryl

sestava Želetic: Svatoň – Kludák, Skalický, Horák, Mikeska, Luskač – Zálešák, Křižka, Milde, Kolaja, Čureja, Marada

trenér: Zálešák Marek,  vedoucí mužstva: Luskač Tomáš