Mužstvo můžů na jaře poprvé prohrálo

Mužstvo můžů na jaře poprvé prohrálo

Mužstvo mužů nastoupilo v neděli na půdě vedoucího Ježova. Vzhledem k vynikajícímu průběhu jarní sezóny, které dlouho nikdo nepamatuje, všichni věřili, že i vedoucí mužstvo soutěže dokážeme (tak jako na podzim) potrápit. Z obvyklé sestavy vypadl obránce Pavel Koutný, pro něhož díky zranění sezóna pravděpodobně skončila, a Robin Gregorovič, který si doléčuje zranění z minulého zápasu. Do branky trenér Marek Zálešák určil Patrika Svatoně, pro jeho dosavadní velmi dobré výsledky a taktiku postavenou ofenzivně na tři útočníky. Vše se od samého začátku hroutilo jak domeček z karet. Hned ve 4.minutě jsme dostali velmi laciný gól. Silným větrem ovlivněný centr brankář špatně odhadl a do prázdné branky se snad jen nečekanou náhodou trefil domácí Kůřil. To naše obránce tak zarazilo, že následné tři akce zůstali jako zkoprnění a nechali bez potřebného důrazu zakončovat domácího Exela, který v 16.minutě završil svůj bleskový hattrick. Tím pro mnohé zápas skončil, tak jako snaha s výsledkem ještě něco udělat. Sestava se během chvilky promíchala i díky zranění záložníka Čuraji. Nic však nepomohlo a problémy zastavovat rychlé protiútoky hlavně rychlého domácího záložníka Hromady, který spálil snad tři tutovky za sebou, se nedařilo řešit. V 39.minutě tak asi čtvrtý samostatný únik proměnil a pečetil tak poločasový výsledek 5:0 . Do druhého poločasu do branky nastoupil druhý z našich brankářů Filip Schiel, ale jak se dalo předpokládat, osoba našeho brankáře nebyla tou hlavní příčinou četnosti šancí domácích, které si dokázali vypracovat. Ještě že využívali jen nízké procento. Čestný úspěch pro naše mužstvo zajistil Křižka hlavou po centru Matěje Zálešáka.  Konečný výsledek 9 : 1 je pro nás nakonec milosrdný. Mohlo to být daleko daleko víc. Jako člen výboru jsem spokojený, že v kabině po zápasu mnoho lidí vědělo, kde byla příčina této vysoké prohry, aby jsme se z toho poučili a otřepali a nadále pokračovali ve výborných výkonech jak tomu bylo v dosavadním průběhu jara před tímto nešťastným utkáním.

TJ Vlast Ježov – TJ Sokol Želetice 9 : 1 (5 : 0)

branky: 4.´Kůřil, 11.´,15.´,16.´Exel, 39.´, 68.´,78.´ Hromada, 58.´, 64.´Kozák – 61.´Křižka

sestava Želetic: Svatoň (45´Schiel) – Kludák, Mikeska, Strmiska, Střaslička –  Luskač, Čureja (20´Marada), Pánek – Zálešák, Milde (80´Jakeš), Křižka

Facebook komentáře