Poslední střela rozhodla zápas proti Žeravicím

Žeravice přijeli oslabené. Chyběl jim hlavně Farmačka a Šik. Naši měli sice převahu, ale nedokázali ji zužitkovat v nějaké vyložené šance. Největší měl Robin Gregorovič, který se výborně prodral dopředu, ale míč se odrazil od tyčky k hostujícímu brankáři. Hosté měli také šance. Z přímého kopu nastřelili břevno. Ve vyložené šanci několikrát zaváhali. Patrik Svatoň zachytal, i s trochou dávkou štěstí, bezchybně. S přibývajícím časem naše převaha sílila. V brance hostí několikrát zasahoval výborný Možíš. Marek Luskač měl smůlu když nastřelil břevno. Míče míjeli branku hostí o centimetry. A když už to vypadalo, že se mužstva rozejdou s dělbou bodů, tak se nádherně trefil Marek Luskač a poslední střelou utkání rozhodl o naší výhře.

TJ Sokol ŽeleticeTJ Sokol Žeravice 1 : 0 ( 0 : 0)

Branka: Luskač Marek

Sestava: Svatoň – Kludák, Mikeska, Koutný, Luskač – Zálešák, Strmiska, Čureja, Pánek – Gregorovič, Křižka ( Milde, Horák) trenér: Zálešák Marek