Muži stále drží jarní neporazitelnost

V dalším utkání nastoupili naši borci na půdě druhého mužstva tabulky ve Vřesovicích. Jelikož měl každý v paměti zápas z podzimu, kdy vyrovnané utkání Vřesovice neuvěřitelně otočili během posledních pár minut, tak bylo jasné, že nás nebude čekat nic lehkého. Vřesovice mají navíc v mužstvu šikovné bratry Možíše, kteří jsou velmi střelecky aktivní a patří mezi nejlepší střelce soutěže. Zápas byl od začátku dost vyrovnaný. S přispěním menších rozměrů hřiště se střídaly šance na obou stranách. Prvním se podařilo skórovat domácím, kdy z přímého kolu po nešťastné teči našeho obránce, skóroval ve 14. minutě domácí „bombér“ Lukáš Možíš. My jsme měli také šance, ale při domácích stálo i štěstí. Druhou branku přidali domácí ve 40.minutě kdy se do šance dostal nestárnoucí Roman Jakubíček a zvýšil na 2:0. Ještě štěstí, že další tutovku spálil Lukáš Možíš.

Jak je někdy zrádné poločasové vedení 2:0 předvedli domácí. Naši se totiž nehodlali s nepříznivým skóre smířit a hned v 53.minutě snížil a načal gólovou stíhačku Adam Pánek, který prodloužil počet zápasů kdy skóroval na čtvrtý v řadě. V 63.minutě se podařilo vyrovnat Matějovi Zálešákovi, kterému se podařil zužitkovat výborný centr a sám hlavou před domácím brankářem nezaváhal. V 83. minutě se nám podařilo dokonat obrat zásluhou Marka Luskače. Bohužel radost z obratu nám nevydržela dlouho a o konečnou podobu výsledku se zasloužil domácí Vavřík, který minutu po našem gólu srovnal na konečných 3:3. I tak je to pro nás dobrý bod z venku a navíc s mužstvem z čela tabulky.

Příští týden se opět můžeme všichni těšit na domácí utkání proti Žeravicím. Zápas začíná v sobotu 28.5. v 16 hodin.

TJ Sokol Vřesovice – TJ Sokol Želetice 3 : 3 ( 0 : 2)

branky: Možíš L., Jakubíček, Vavřík – Pánek A., Zálešák Matěj, Luskač M.

Facebook Comments