Ve Věteřově se po dlouhé době bodovalo

Nedělní utkání 16.kola ve Věteřově doprovázelo slunečné, ale větrné počasí. Proti našemu tradičnímu soupeři se podařilo vyhrát po dlouhých 6-ti letech.

TJ Sokol Věteřov – TJ Sokol Želetice 1 : 2 ( 0 : 1)

branky: P. Sklenář – A.Pánek, Matěj Zálešák

Od jarní sezóny nový trenér Želetic, Marek Zálešák, dovedl mužstvo již k druhému vítězství v řadě. Navíc na půdě Věteřova, kde se nám moc nedaří (naposledy jsme zde vyhráli na podzim 2011). Skóre vyrovnaného utkání otevřel Adam Pánek ve 40. minutě. Byla to jeho další trefa v druhém zápase za sebou a potvrdil svůj výkonnostní růst. Druhou branku jsme přidali krátce po začátku druhého poločasu, kdy se podařilo skórovat kapitánu mužstva Matějovi Zálešákovi. Věteřov se však nevzdával a v 60.minutě snížil Pavlem Sklenářem. Výsledkově napínavé utkání pro diváky až do konce se podařilo udržet a připsat si tak první jarní výhru z utkání hraném venku. Příští týden v sobotu 14.04.2018 v 15:30 se tedy můžou naši fanoušci těšit na naše domácí utkání, kde přivítáme Sokol Žádovice.