Zemřel bývalý předseda Libor Macháček

S bolestí v srdci předáváme smutnou zprávu, že nás navždy opustil Libor Macháček. Ten se nesmazatelně zapsal do historie TJ Sokol Želetice. Patřil mezi úspěšné fotbalisty své generace, kteří na své úspěchy s dorostem dodnes vzpomínají. S fotbalem pokračoval i v kategorii mužů. I po skončení aktivní fotbalové kariéry se aktivně zapojoval do dění v naší organizaci jako trenér žáků, dorostu i mužů. Působil dlouhá léta také ve výkonném výboru nejdříve jako pokladník později dokonce jako předseda celé TJ Sokol Želetice.

slavností otevírání travnatého hřiště v.r.2005

Za svého předsednictví se mu podařilo dotáhnout do konce tehdy pro mnohé nemožnou rekonstrukci hřiště na travnatou plochu. Poslední léta se věnoval dalšímu svému koníčku, zpěvu, byl vedoucí mužského sboru v Želeticích.

Libor Macháček zemřel po těžké nemoci v neděli 11.3.2018. Poslední rozloučení proběhne ve čtvrtek 15.3.2018 v 16 hodin v kostele v Želeticích.

Upřímnou soustrast rodině

Čest jeho památce