Domácí přípravný zápas dopadl výborně

V sobotu 10.3. jsme na domácím hřišti přivítali účastníka III.B třídy z okresu Vyškov TJ Heršpice.

TJ Sokol Želetice – TJ Heršpice  8 : 2 ( 4 : 0)

branky: 3´ a 49´ Blahůšek Michal, 7´Horák Radomír, 12´ a 79´ Zálešák Matěj, 14´ Luskač Marek, 65´Gregorovič Robin, 83´ Milde Radoslav – 81´ Kratochvíl Marek, 87´Vrána Aleš

sestava domácích:

1.Svatoň Patrik – 4.Koutný Pavel, 8. Kludák Lukáš, 18. Pánek Adam, 24.Mikeska Tomáš – 7.Čureja Kristián, 11. Luskač Marek, 13.Strmiska Rudolf, 22.Zálešák Matěj – 12.Horák Radomír, 19.Blahůšek Michal, další náhradníci: 16.Gregorovič Robin, 17.Slavík Dušan, 20.Kellner Martin, 25. Milde Radoslav, 74. Zálešák Marek

Od minulého týdne si mužstvo vzalo ponaučení a rozhodně k tomuto dalšímu přípravnému zápasu přistoupilo v plné síle a s odhodláním zvítězit. Do plného stavu chyběli jen kluci z Dubňan Kostiv a Šindar a také nemocí postižený Ondra Křižka.  Místo nich mužstvo posílili želečáci, kteří momentálně nejsou naši hráči, ale do budoucna se to určitě změní a to Michal Blahůšek a Martin Kellner, který jako brankář odchytal druhý poločas.

Zápas začal naší drtivou převahou. Ve 3.minutě dostal přihrávku rychlý Blahůšel a bylo 1:0. Hned v 7.minutě utkání po pěkné spolupráci Matěje Zálešáka a Kristiána Čuraji zvyšoval Radek Horák. Mužstvo bylo při chuti a další šanci po centru Matěje Zálešáka spálil hlavou Marek Luskač.  Po centru z přímého kopu který zahrával Ruda Strmiska zakončil Matěj Zálešák a bylo ve 12. minutě 3:0. Vynikající vstup do zápasu kluci potvrdili v zápětí, kdy po zatahnutí míče Michalem Blahuškem a po sklepnutí Radka Horáka zakončil Marek Luskač přesně k tyči a bylo hned ve 14. minutě 4:0. V té chvíli si všichni přihlížející mysleli, že nebude stačit světelná časomíra, která je jen jednociferná. Jenže po prostřídání se hra našeho mužstva zhoršila a vyrovnala. Patrik Svatoň v brance sice neměl moc práce, ale po jeho přihrávce soupeřům se hosté přece jen dostali do vyložené šance. Naštěstí branku z hostů nikdo netrefil. Do konce poločasu Patrik udržel čisté konto i díky jedinému zákroku, kdy po včasném vyběhnutí byl nastřelen hostujícím útočníkem. To mladičký Martin Kellner měl v druhém poločase daleko více práce a hned v 46. minutě se uvedl skvělým zákrokem, těch bylo ještě několik a ukázal, že do budoucna se nemusíme obávat o post brankáře, ještě bohužel musíme vydržet pár let než si odehraje své v mužstvu dorostu. Ve 49.minutě ukázal svou dovednost opět Michal Blahůšek, který se na druhý poločas stáhl do zálohy. Ránou z 20-ti metrů zvyšoval na 5:0. Po mnoha střídáních se aktivita mužstev přelívala ze strany na stranu. na 6:0 zvýšil v 65. minutě po vynikajícím uvolnění Markem Luskačem Robin Gregorovič. V 79.minutě to bylo již 7:0 zásluhou zakončení Matějem Zálešákem. Hosté se vytouženého gólu dočkali v 81.minutě kdy po nepřesné rozehrávce přesně z dálky přehodil mladičkého brankáře Kelnera Marek Kratochvíl. Na branku jsme odpověděli opět brankou kdy hlavou skóroval v 83. minutě Radek Milde. Konečnou podobu výsledku na 8 : 2 dal hostující Aleš Vrána, který dorážel vyraženou střelu. Hostující tímto gólem přece jenom měli důvod k oslavě, protože Aleš Vrána ve svých 42 letech vstřelil svůj první gól v životě, což je určitě důvod k oslavě. Další týden jede mužstvo na soustředění do Jeseníků. Přejeme mužsvu více takových výsledků i v mistrovských utkáních. Již nyní se všichni těšíme na první, v sobotu 24.3., proti Lovčicím.

Facebook komentáře