Příprava se rozběhla na plné obrátky

V pátek 19.1.2018 oficiálně zahájil zimní přípravu předseda oddílu Tomáš Luskač. Za uspokojivé účasti 11 hráčů představil novou posilu realizačního týmu, a to trenéra Marka Zálešáka. Marka Zálešáka nebylo třeba dlouze představovat, neboť je to odchovanec TJ Sokol Želetice, který v minulé sezóně úspěšně trénoval Nenkovice, kde získal cenné zkušenosti. Marek je také momentálně jediný v TJ Sokol Želetice s platnou základní trenérskou licencí C. Bohužel další týden ukázal, že to s trénováním v Želeticích nebude mít lehké. Nebude lehké se poprat se sezónou plnou zimních dovolených a také období nemocí chřipkových a jiných, které poznamenalo další účast hráčů na trénincích. Hodně kluků také intenzivně trénuje individuálně z důvodu časové zaneprázdněnosti. Ozývají se i závažnější zranění jako například opětovné zlobení kolene Svatopluka Střeštíka nebo zranění brankáře Duhajského, který již nyní oznámil, že se s jistotou nezúčastní ani zápasů jarní části sezóny a budeme doufat, že se alespoň dá dohromady do začátku příštího podzimu.

Nezbývá než doufat, že se mužstvo zocelí, uzdraví a s plnou odpovědností přistoupí k přípravě, která je nutným základem k získání kondice, ze které lze dále po celý rok čerpat. Tak kluci: „budíček!“

Facebook Comments