Mužstvo mužů zahájí zimní přípravu

V pátek 19.1.2018 zahájí mužstvo mužů zimní přípravu. Oficiální zahájení proběhne v 19:30 v tělocvičně ZŠ Dr.Joklíka v Kyjově. Mužstvo povede nový trenér, kterého v pátek představí předseda TJ a vedoucí mužstva Tomáš Luskač. Jako každý rok bude mužstvu k dispozici pronajatá tělocvična v pátek a na dalších trénincích v Želeticích se mužstvo ještě podrobně domluví podle většinové časové priority. První dva březnové víkendy odehraje mužstvo přípravné zápasy s Heršpicemi a Ždánicemi (přesné místa a termíny ještě upřesníme). Třetí (prodloužený) víkend od 15. do 18.3. absolvuje mužstvo soustředění na chatě v Jeseníkách, které organizačně zajišťuje trenér brankářů František Chromý. Součástí soustředění bude také přípravný zápas s rezervou Rýmařova, za které hraje bývalý reprezentant Tomáš Ujfaluši.

První zápas jarní části odehraje mužstvo v sobotu 24.3.2018 v 15 hodin v Želeticích proti mužstvu Lovčic.

Poté bude mít mužstvo možnost doladit formu během následujícího volného víkendu.

Přeji všem hráčům vydařenou přípravu a trenérovi hráče, kteří v plném počtu přistoupí k tréninku a přípravě s maximálním nasazením.