Hodnocení roku 2017 ve zpravodaji obce

Jako každý rok jsme zhodnotili ve zkratce naši činnost ve zpravodaji obce Želetic.

Z činnosti TJ Sokol Želetice

Tak jako každý rok jsme se i v roce 2017 snažili oslovit co nejvíce občanů Želetic a zapojit je buď aktivně nebo pasivně do činnosti naší organizace. Jsme velice rádi, že naše organizace je velmi aktivní a živá. Většina našich členů se zapojuje pravidelně do akcí pořádaných TJ Sokol Želetice. Těší nás také velmi velký zájem a aktivní účast všech ostatních občanů i těch co členy nejsou. Akcí, které pořádáme, bylo během minulého roku 2017 hodně a, pokud bychom měli popsat všechny detailně, vydalo by to na desítky stran obecního zpravodaje. Kdo má zájem seznámit se s těmi hlavními podrobněji, může se další informace dočíst na našem webu, který pravidelně, většinou každý týden, aktualizujeme.

Našim členům, na oplátku za jejich aktivitu, nabízíme množství výhod. Jelikož patříme do celostátní fotbalové asociace, tak každý člen má členskou „alive“ kartu, která nabízí využívat množství slev u různých partnerů. Je to například sleva na pohonné hmoty, na různé sportovní vybavení, skipasy apod… Být členem se tedy opravdu vyplatí. Jsme šťastní, že máme svým členům co nabídnout.

Jsme rádi, že máme i množství příznivců, kteří nás podporují také finančně nebo věcnými dary, například do tomboly na naše kulturní akce. Novým způsobem, jak přispět na fotbal, je nakupování přes internet. Díky jednomu kliknutí navíc dostane naše organizace, v případě vstupu na e-shop přes server givt.cz se zadáním naší organizace, určité procento z nákupu. Kupující přitom nezaplatí nic navíc. Všem dárcům ještě jednou tímto způsobem děkujeme za štědré dary.

Každoročně pořádáme i sešlosti všech členů, valné hromady, kde společně hodnotíme současné výsledky, ale mnohokrát dojde i na dojemné a sentimentální vzpomínky. Vždyť ze Želetic pocházejí, nebo zde mají kořeny, takové hvězdy jako je trenér Komňacký nebo hráč nizozemského týmu Heracles Almelo Jaroslav Navrátil.

To hlavní, co nabízí naše organizace nejen pro naše členy, ale i pro všechny občany je využívání sportovního areálu k sportování. K dispozici je fotbalový areál, který všichni sportovci využívají k fotbalu a podobným hrám zcela zdarma. Organizačně zabezpečujeme fungování mužstva mužů. Naše mužstvo je přihlášené do soutěže organizované celorepublikovou asociací FAČR. Pravidelně se hrají oficiální fotbalová utkání, kde mohou všichni příznivci zhlédnout nejen nádherné fotbalové akce, ale také se mohou výborně občerstvit v naší udírně a také v soukromé hospodě, kde čepují jedno z nejlepších piv na Jižní Moravě.

Co se týká aktuálních výsledků mužstva, tak se opět musíme odkázat na naše internetové stránky, protože těch zápasů a výsledků k hodnocení by bylo opravdu hodně. V minulém roce 2017 došlo k obrovskému zlepšení hry mužstva a prakticky nebyl zápas, kde by naše mužstvo nějak totálně propadlo a diváci byli nespokojení s jeho výkonem. Snad nejvíce spokojeni mohli být při posledním utkání proti Ždánicím. To naše mužstvo vyhrálo a k vidění byly branky a akce, které se jen tak nevidí i na vyšších úrovních. To by mohla být i dobrá pozvánka na další zápasy našeho mužstva.

Jelikož má mužstvo velké odhodlání se ještě více zlepšovat a již nyní intenzivně trénuje a připravuje se na další část sezóny, předpokládáme, že se výsledky dále zlepší. Doufáme, že se mužstvo stane, pro všechny, pýchou Želetic a bude jí dělat dobré jméno.

Mužstvo mužů se nám dařilo zajistit i po organizační stránce. Do mužstva se nově v minulém roce zapojilo devět nových fotbalistů. O fotbal v Želeticích je takový zájem, že ne všichni si můžou zahrát tak dlouho, jak by si představovali. Naštěstí nová pravidla umožňují hokejové střídání hráčů s neomezeným počtem střídajících.

Bohužel jsme v roce 2017 zapsali i jednu velmi smutnou událost. Jeden z našich nejtalentovanějších hráčů Pavel Zálešák tragicky zemřel při dopravní nehodě. Na našeho kamaráda budeme navždy vzpomínat.

Snahou naší organizace i v letošním roce 2018 bude dávat příležitost se kulturně i sportovně vyžít. Plány máme veliké a snad se promění ve skutečnost. Všem tedy přejeme do další činnosti mnoho zdraví, a hlavně aby neuhasínalo to zapálení, které do činnost všichni mají. A aby také neuhasínal zájem o sport a kulturní akce, které pořádá TJ Sokol Želetice.

Sportu zdar a fotbalu zvlášť.

Facebook komentáře