Poslední zápas podzimu jsme zvítězili

Utkání proti B-mužstvu Ždánic jsme zahájili velmi dobře. Hned v první minutě se trefil Kristián Čureja, který se do listiny střelců zapsal na podzim teprve podruhé a v tabulce střelců se dostal před Radomíra Horáka a spol. kteří se letos trefili jen jedenkrát. Neuvěřitelné, že borec takových kvalit se střelecky tak málo prosazuje. Po vstřelené brance jsme ještě pár minut dominovali, ale po šťastném gólu hostí, kterým se podařilo vyrovnat nešťastnou střelou Komárka, který trefil našeho obránce a míč nabral nečekaný směr, jsme přestali být tak aktivní. Hosté měli ještě další šance, ale tentokrát hlavičky Janouškovce jen těsně minuly branku. Postupně jsme se opět dostávali do hry a zásluhou Ondřeje Křižky, který přesně pálil jsme se ujali vedení. Nutno podotknout, že tentokrát hráli kluci v útoku dost dobře. Jak Ondra Křižka, tak překvapivě i Robin Gregorovič, kterému jen chybělo více odvahy k zakončení.

V druhém poločase se utkání hrálo stále ve vysokém tempu a o zajímavé situace nebyla nouze. Rozhodně nejhezčí branku letošní sezóny se podařilo vstřelit kapitánovi Matěji Zálešákovi, který z 25 metrů mířil přesně do rohu branky. Hosté, ve snaze vyrovnat, hru více otevřeli, což přineslo mnoho šancí na obou stranách. Po přímém kopu, který Petr Ruban napálil k tyčce, kterou má na starosti golman, se podařilo hostům snížit :-((. Poslední minuty byly hororové, jasné tutovky jsme pálili jednu za druhou a na druhé straně jsme se jen se stěstím bránili. Poslední akci ukončil  přímý kop z hranice velkého vápna, který zahrával opět Petr Ruban, ale tentokrát trefil jen zeď. Rozhodčí Zima, který pískal velmi přesně a bez nějakých problémů hned po střele zápas ukončil.

Tak nakonec jsme po posledním zápase podzimu mohli slavit druhou domácí výhru v sezóně. Celkově jsme na podzim uhráli 12 bodů, což je sice za očekáváním, ale je tu viditelné zlepšení oproti posledním letům. Do jarní sezóny musíme mnoho věcí zlepšit, k čemuž jistě pomůže kvalitní zimní příprava včetně domluveného soustředění v Jeseníkách. O dalších akcích vás budeme předem informovat.

TJ Sokol Želetice – TJ KOVO Ždánice B  3 : 2 (2 : 1)

branky: Čureja, Křižka, Zálašák

sestava: Svatoň – Kludák, Mikeska, Slavík, Koutný – Zálešák, Strmiska, Čureja, Luskač – Křižka, Gregorovič ( Marada, Milde) další náhradník: Horák trenér: Luskač Tomáš

Facebook Comments