Deštivá a smolná neděle v Moravanech

V neděli 22.10. jsme nastoupili po delší době v Moravenech, které dost dlouho hráli vyšší soutěže než my. Zápas se vyvíjel vyrovnaně, ale zdálo se, že soupeř není až tak silný jako některá jiná mužstva a že by se s nimi mohlo hrát o tři body. To se potvrdilo při akci kdy jsme se ujali zaslouženě vedení. Trefil se sváteční střelec Rudolf Strmiska. Do konce poločasu se však domácím podařilo výsledek otočit. Jakým způsobem to bylo patří spíš do rubriky „borec na konec“. Vyrovnávající branku jsme si dali sami, když ze dvou metrů napálil míč Kristián Čureja přímo do našeho obránce, od něhož se míč dokutálel až do branky. Druhá branky padla z pokutového kopu, který byl nařízen za faul na hráče Moravan, který byl úplně v neškodné pozici, ale byl dostatečně rychlý a herecky přesvědčivý když se mu podařilo dostat mezi míč a našeho brankáře a poté až teatrálně upadnout.

O osudu utkání nakonec rozhodla zlepšená hra domácích v druhém poločase, kdy navýšili vedení střelou, která na těžkém terénu dostala neuvěřitelný odraz a potom po rohu hlavou využili domácí výškovou převahu. Domácí od vstřelení čtvrté branky sice úplně přestali hrát, ale několik tutových šancí jsme nevyužili ani na zkorigování dost nelichotivého výsledku.

Poslední zápas podzimu sehrajeme v sobotu 28.10.2017 v 14:30 doma proti Ždánicím B.

Jelikož již dlouho uvažuji o ukončení kariéry, rozhodl jsme se, že tento zápas bude mým posledním. Myslím, že nadešel čas a vhodná doba vzhledem k okolnostem a situaci v mužstvu a celém klubu.