Tři body z Domanína

Vyrovnané utkání sehrálo naše mužstvo v Domaníně. Dá se říct, že jsme měli víc vyložených šancí, ale hubený náskok z prvního poločasu, kdy pokutový kop nařízený za faul na Kristiána Čureju proměnil Marek Luskač, se nedařilo navýšit. Za což mohl přijít trest. Z mnoha závarů před naším pokutovým územím se nám však podařilo vyváznout. V bráně úřadoval výborný Pavel Duhajský a když domácí nevyužili ani pokutový kop nařízený za ruku jednoho z našich obránců, mohli jsme se radovat, spolu s hlasitě fandící skupinou našich fanoušků, ze zisku tří bodů. Další zápas nás čekají doma Sobůlky, což při pohledu na tabulku jistě nebude lehký soupeř. Zápas začíná v sobotu 14.10. v 15 hodin.

TJ Sokol Domanín – TJ Sokol Želetice  0 : 1 (0 : 1)

branka: Luskač Marek z PK

sestava: Duhajský – Kludák, Mikeska, Svatoň, Horák – Strmiska, Čureja, Luskač, Střaslička – Milde, Křižka (Marada, Čadílek, Šindar, Zálešák Matěj)

trenér: Luskač Tomáš, trenér brankářů: Chromý František, AR: Macháček Milan

Facebook komentáře