Domácí fanoušci se konečně dočkali

Přesto, že chyběli 4 hráči ze základní sestavy z posledního zápasu v Archlebově, jsme do zápasu vlétli daleko lépe než hostující Bohuslavice, které se jen těžko scházeli, aby dali dohromady celou jedenáctku. Po úvodní brance však hosté další náš nápor zvládli a postupně nás dokonce začali přehrávat. Trest za laxní přístup přišel v podobě vyrovnávací branky. Do druhého poločasu jsme ovšem nastoupili s odhodláním zvrátit výsledek a urvat první výhru pro sebe. Po nádherném vysunutí Matějem Zálešákem se poprvé v dresu Želetic trefil Robin Gregorovič. Potom sám Matěj Zálešák zvýšil na 3 : 1 a definitivně zlomil odpor hostů. Konečnou podobu výsledku dali ještě v závěru dorážkou Radomír Horák a pěkným zakončením uzdravší se Ondřej Křižka. Nakonec hosté mohou být rádi, že jsme další šance nevyužili. Po dlouhé době tedy domácí fanoušci mohli být spokojení a mohli si na konci zaskandovat to naše oblíbené „hoši děkujem“.

TJ Sokol Želetice – TJ Sokol Bohuslavice  5 : 1 (1 : 1)

branky: Marada, Gregorovič, Zálešák Matěj, Horák, Křižka

sestava: Duhajský – Kludák, Mikeska, Koutný, Slavík – Zálešák M., Luskač, Čureja, Strmiska – Marada, Křižka (Horák, Gregorovič)

trenér: Luskač T., trenér brankářů: Chromý F.