Těsný výsledek v Žádovicích

Úvod zápasu vyšel domácím. Hned při získání míče se rychle dostali k zakončení a po pár vteřinách hry, zásluhou Ingra, vedli 1 : 0. Další branka přišla ve 4.minutě, po podobně rychlém protiútoku zakončil hlavou domácí útočník Marčík. V tu chvíli to s námi nevypadalo moc dobře, ale naštěstí nás do zápasu vrátila hlavička Mildeho, který ve 13.minutě přeloboval brankáře. V 19.minutě se nám dokonce podařilo vyrovnat kdy se se štěstím dostal míč ke mně na prutkou střelu brankář Benedík nedosáhl. V tu chvíli jsme si všichni mysleli, že máme nejhorší za sebou, ale hned v 22.minutě nás vyvedl z omylu stoper Výstup, který se nikým nebráněn dostal k zakončení hlavou. Čtvrtá branky padla z PK, nařízená za ruku. Jistě byla, záleželo na posouzení rozhodčího zdali úmyslná ovlivňující hru, nebo při těle nastřelená. Jenže Jindřich, jak mu důvěrně říkali snad všichni hráči domácích rozhodl nekompromisně ve prospěch Žádovic. To, komu více připiskuje se ukázal naplno až v druhém poločase a trochu si tím pokazil jinak docela dobře odpískaný zápas. Pátou branku přidal ještě do poločasu dobře nabíhající domácí útočník Marčík.

V druhém poločase jsme se snažili o vymazání náskoku domácích. Na pěkný centr si nejlépe naběhl Matěj Zálešák a v 56.minutě snížil hlavou na 5 :3. Gól na 5 : 4 přišel bohužel až docela dost pozdě v 85.minutě, kdy po akci Matěje Zálešáka skončil míč opět u mně a se střelou k tyči brankář nemohl nic dělat. Po faulu na Čadílka, který sám na brankáře mu udělal kličku a ten ho nekompromisně smetl jak pravý hokejový obránce se mělo červenat nebo alespoň žlutit, ale rozhodčí Blažek nepřipustil pro domácí žádnou komplikaci a ukončil zápas i přes mnohá ošetřování na sekundu přesně.

Budiž je nám zlepšená hra v druhém poločase odrazovým můstkem do dalšího zápasu, kdy nás čekají doma v sobotu 2.9.2017 v 16 hodin rozjeté vedoucí Vřesovice.

TJ Sokol Žádovice – TJ Sokol Želetice 5 : 4 (5 : 2)

branky: Milde, Marada 2x, Zálešák M.

sestava: Svatoň – Čureja, Luskač, Jakeš, Mikeska – Zálešák, Milde, Pánek, Kludák, Strmiska – Marada ( Šindar, Horák, Čadílek)

trenéři: Luskač, Chromý AR: Kellner Zdeněk