Debakl doma proti Věteřovu

Debakl doma proti Věteřovu

Domácí zápas proti Věteřovu má až velmi krutý výsledek. Jednoduchostí a umem jednoho útočníka se snadno dostali hosté do šancí, které s téměř 100% úspěšností zakončovali. Nám se z přemíry snahy nedařil rychlý přechod do útoku a po většinu zápasu jsme útočili do pevně zabezpečené obrany bez jakéhokoliv okamžiku překvapení. Mnoho špatně zahraných standartních situací, mnoho nedotažených nebo až přetažených centrů. Na všem musí naše mužstvo zapracovat. Díky divákům, kteří nám fandili a uznali bojovnost. Bohužel to prostě někdy nevyjde dle představ a byla z toho krutá porážka. Snad příště diváky potěšíme více.

TJ Sokol Želetice – TJ Sokol Věteřov 1 : 6 (1 : 4)

branka: Zálešák Matěj z PK

sestava: Svatoň – Střeštík, Mikeska, Čureja, Jakeš, Horák, Kludák, Hampl – Čadílek, Luskač, Zálešák, Strmiska, Pánek – Milde, Křižka, Marada, Šindar , náhradní golman Skalický David

trenér: Luskač Tomáš, trenér brankářů: Chromý František asistent trenéra (AR): Kolaja Stanislav

Facebook komentáře