Želetice budou Ždánice B

Želetice budou Ždánice B

TJ Sokol Želetice a TJ KOVO Ždánice uzavřely dohodu a do nové sezóny půjdou do soutěže společně se dvěma mužstvy pod hlavičkou TJ KOVO Ždánice.

K tomuto rozhodnutí našeho klubu přispěl odchod sedmi dosavadních hráčů TJ Sokol Želetice (Zálešák Matěj, Čureja Kristián – Nenkovice, Křižka Ondřej, Gregorovič Robin – Ježov, Macourek Marek – Ždánice, Kostiv Vasyl – Dubňany, Šimeček Michal – Kostelec). Počet fotbalistů Želetic klesl na dosavadních 26 hráčů. Tento počet by byl normálně dostatečný, ale snadným odečtem dlouhodobě zaneprázdněných hráčů, zraněných, starších kluků, kteří jen pomáhají, když je nás málo apod., dojdeme k daleko menšímu číslu, které by patrně mělo problém poskládat konkurenceschopný jedenáctičlenný tým. Na tréninky se prakticky scházelo jen minimální počet fotbalistů, se kterým nelze nic natrénovat, a kluci kteří na sobě opravdu chtěli pracovat tuto možnost neměli. Takto se po 13.7.2019 rozjede příprava s tréninkem třikrát týdně a další možnosti se dostat do lepší soutěže. Postupem Ždánic do krajské soutěže jejich někteří hráči nedostanou tolik příležitostí a kluci nedostatečně vytížení v A-mužstvu mohou nastoupit za B-mužstvo v Želeticích. S přispěním našich nejlepších kluků může v A-mužstvu stoupnout zdravá konkurence. Věříme, že spolupráce povede k vzájemné spokojenosti a pomůže nejen k udržení fotbalu u nás, ale také k jeho zkvalitnění. Doufáme, že vzdálenost 20 minut na kole nebo 7 minut autem na trénink do Ždánic nebude nikomu dělat problémy, že se zlepší komunikace a ochota se aktivně zapojit. Všem přeji do nového začátku mnoho úspěchů a odhodlání ať je všem tato změna impulzem ke zlepšení.

Facebook komentáře