Povedený poslední zápas sezóny

Povedený poslední zápas sezóny

Sobotní utkání se hrálo, pro nás v hodně netradičním čase, již v 10 hodin ráno.

Lépe se však s tímto termínem srovnalo naše mužstvo, které tak jako naprostou většinu jarní části, nastoupilo bez několika dlouhodobě zraněných hlavních opor (Luskač, Zálešák, Kludák, Gregorovič…..).
První poločas byl víceméně vyrovnaný, ikdyž větší šance měl domácí sokol. Za zmínku stojí největší šance prvního poločasu, kterou měl na kopačkách domácí útočník Kostiv, který v „tutové“ přiležitosti po sólovém úniku nedokázal na dvakrát překonat hostujícího brankáře. I Vřesovice ale dokázali zazlobit, zejména hostující záložník Čech měl možnost vstřelit vedoucí branku, ale s jeho pokusem si poradil bez větších potíží domácí gólman Svatoň.
Druhý poločas byl již v gólové režii domácího mužstva, kdy se jako první mezi střelce zapsal nestárnoucí útočník Macourek, když využil hrubé chyby hostujícího stopera, který si neporozumněl se svým brankářem při takzvané „malé domů“ – 1:0 pro domácí mužstvo.
Nedlouho po prvním zásahu se mezi střelce zapsal také druhý nestárnoucí domácí útočník Beker a bylo to 2:0.
Abych ale nepsal pouze o šancích domácího týmu, tak i Vřesovice měli ve druhém poločase několik nebezpečných situací, dokonce se dožadovali odpískání dvou pokutových kopů, ale hlavní rozhodčí Zíma tyto situace neposoudil jako fauly.
Již tak dobrý výsledek domácích okorunoval ještě třetí trefou z poza velkého vápna v 90. minutě M. Šťastný, kterého zpětnou přihrávkou našel celý zápas výborně hrající Křižka. Po tomto zásahu hlavní rozhodčí ukončil utkání.
Pro domácí sokol se po absolutně protrápeném jaře díky zraněním a absencím jedná teprve o druhou jarní výhru. Nezbývá než jen doufat, že se všichni zranění brzy uzdraví a začneme se fotbalem opět bavit ne jenom my hráči, ale i diváci, kteří i když se na jaře opravdu silně nedařilo, tak si cestu na fotbal vždy našli, za což mají náš respekt.

TJ Sokol Želetice – TJ Sokol Vřesovice 3 : 0 (0 : 0)

branky: Macourek Marek, Beker Jan, Šťastný Martin

Facebook komentáře