Ostuda v Lovčicích

Minulý týden jsme si s fotbalem užili spoustu radosti. Tuto neděli jsme však zažili pravý opak, zmar, frustraci a rozčarování.

První poločas to byla hra dá se říct na jednu branku a to na branku Lovčic, kdy naši útočníci neproměnili tři samostatné nájezdy na brankáře Lovčic, nemluvě o nespočtu dalších ne-li dokonce tutových šancí. Převahu v držení míče asi netřeba zmiňovat. Lovčice v prvním poločase zahrozili pouze ojediněle z brejků. Do kabin se šlo, naprosto nepochopitelně, za stavu 0:0.

Druhý poločas, po některých změnách v naší sestavě si začali dovolovat i Lovčice, kdy hlavně hrozili ze standardních situací, ke kterým jim občas dopomáhal i rozhodčí Řičica, který v celém zápase evidentně dobře věděl kdo je domácí. Bohužel jsme ze dvou těchto standardních situací dostali dva góly. Snad jedinou vážnější šanci, kterou si domácí skutečně vypracovali sami zlikvidoval v brance tentokrát chytající Patrik Svatoň. Naopak při dalším průběžném tlaku, který jsme vyvinuli opět na branku Lovčic, kdy například Křižka, Lukáš, Milde a další (bylo těch šancí opravdu hodně, takže si nevzpomenu na všechny) jsme nedokázali prostřelit domácího gólmana, nebo netrefili bránu v jasné tutovce. Po těchto okamžicích vypadá už asi jako i trapné zmiňovat, že nám rozhodčí neodpískal v mých očích jasnou penaltu na faulovaného Martina Šťastného, který si parádně naběhl na centrovaný balon ze strany a byl poslán bránícím hráčem loktem zezadu k zemi. Bohužel, v tomto zápase se štěstí a mnohdy i rozhodčí otočili k našemu týmu zády. Tento zápas budeme dlouho rozdýchávat a snad se nám brzy všem podaří další líp. Třeba hned v sobotu proti Kostelci.

TJ FK Sokol Lovčice – TJ Sokol Želetice 2 : 0 ( 0 : 0)