V Sobůlkách se překvapit nepovedlo

V Sobůlkách se překvapit nepovedlo

V neděli dopoledne se naše mužstvo mužů pokusilo o co nejlepší výsledek v Sobůlkách.

Jenže opět jsme se museli obejít bez řady opor. Absence stopera Lukáše Kludáka bylo hodně citelná. Než jsme se stačili pořádně rozkoukat tak jsme v šesté minutě prohrávali 2:0. Naštěstí jsme se postupně dostávali do hry. V průběhu se připojil i Michal Blahůšek, který nám pomohl nejdříve ve středu zálohy a po vysunutí Matěje Zálešáka dokonce na pozici předstopéra. Bohužel se nám nedařilo střelecky. Ani po šancích Matěje Zálešáka, Radka Mildeho a Michala Blahůška v síti míč neskončil. Konečnou podobu výsledku dal domácí Bátora, který excelentně vymetl šibenici.

V sobotu nás čekají doma vedoucí Moravany. Snad se trochu dáme dohromady a neskončí to jako na podzim debaklem. I Moravany se potýkají s marodkou a souboj doma s druhými Bukovany nezvládli ( vysoko prohráli 1:7)

Tak vás ještě jednou srdečně zveme. Začátek je v sobotu 11.5. v 17:00.

TJ Sokol Sobůlky – TJ Sokol Želetice 3 : 0 ( 2 : 0)

Facebook komentáře