V gólové přestřelce bereme první jarní bod

V gólové přestřelce bereme první jarní bod

V sobotu odpoledne nastoupilo naše mužstvo do zápasu s TJ Sokol Bohuslavice.

Hostům se v minulém kole podařilo sebrat body ambicióznímu celku z Bukovan. A ani k nám nepřijeli odevzdat všechny body. To se potvrdilo hned na začátku kdy se branky Magy v 6.minutě a Junga v 17.minutě ujali rychlého vedení 0:2. Naši borci však zvýšili aktivitu a postupně se jim podařilo otočit. V 23.minutě nejdříve snížil Lukáš Kludák z PK, v 38.minutě pak Ondřej Křižka vyrovnal a vzápětí Marek Macourek přidal třetí branku. Vedení nám však nevydrželo ani do poločasové přestávky. Těsně před přestávkou nařídil rozhodčí Kolář PK i proti nám a Karel Vykouk srovnal na 3:3.

Po změně stran jsme se rozhodující branky nemohli dočkat. A když se v 87.minutě hosté, zásluhou Radka Vykouka, ujali vedení, nevypadalo to moc dobře. To, že utkání nakonec skončilo remízou bylo díky PK v poslední minutě. Lukáš Kludák se podruhé v tomto utkání nemýlil a vyrovnal na konečných 4:4.

Příští týden hrajeme venku v nezvyklém čase. Utkání v Sobůlkách začíná v neděli 5.5. v 10:15.

TJ Sokol Želetice – TJ Sokol Bohuslavice 4 : 4 (3 : 3)

Facebook komentáře