Vysoká prohra proti Bukovanům

Vysoká prohra proti Bukovanům

V sobotu odpoledne nastoupili naši borci k prvnímu jarnímu soutěžnímu utkání na domácím pažitu.

Bukovany byly jasným favoritem, ale první velkou šanci jsme měli my. Adam Pánek sám před brankářem však mířil zbrkle vysoko nad. Potvrdilo se tedy známé pravidlo nedáš dostaneš. Hostující Petr Vašíček si všiml, že náš brankář Michal Šimeček stojí na penaltě a z 35 metrů ho nečekaně, ale velmi přesně, přeloboval. Vedení hostům přineslo více klidu a svou převahu zanedlouho zužitkovali v další branku. Trefil se opět dobře hrající záložník hostů Petr Vašíček. Naši kluci se pokusili o zvrácení nepříznivého stavu a to se podařilo, hned za dvě minuty, díky trefě Matěje Zálešáka. Jenže tento stav nevydržel ani do poločasu. Hosté dvěma góly, kdy se vždy potvrdil jejich větší důraz a fotbalové dovednosti, dostali do rozhodujícího vedení.

Druhý poločas již nemohli nastoupit zranění Petr Pelikán a Marek Macourek, ale i ostatní jakoby rezignovali a další branky na sebe nenechaly dlouho čekat. Konečný výsledek 1:7 je zdrcující ale zasloužený. Z naší strany stojí za zmínku snad jen šance nováčka našeho týmu Martina Šťastného, kterému se žel nepovedlo z velkého úhlu trefit odktytou hostující branku.

Teď nás čekají dva zápasy venku a doufejme, že si kluci spraví reputaci v Žeravicích nebo Strážovicích proti Archlebovu. Přijďte je prosím povzbudit.

TJ Sokol Želetice – TJ Družba Bukovany 1 : 7 (1 : 4)

branka domácích: Matěj Zálešák

Facebook komentáře