Generálka na soutěž proti Archlebovu

Za krásného jarního počasí proběhlo na domácím hřišti poslední přípravné utkání proti Archlebovu.

Utkání mělo za cíl hlavně si zatrénovat a doladit formu před blížící se sezónou. Bohužel se z různých důvodů nemohlo zúčastnit hned několik opor. Nerad bych na někoho zapomněl, ale například Marek Luskač, Michal Šimeček, David Lejsal, Petr Pelikán, Rudolf Strmiska, Robin Gregorovič, Marek Macourek, Jan Beker, Láďa Vaňkát, Marek Blahůšek, Dušan Slavík, Radek Horák, Koutný Pavel, Zálešák Marek a další. Mužstvo naštěstí posílily dvě, do budoucna snad eventuální, posily z Věteřova a také starší hráči, kteří by klidně ještě mohli nastupovat pravidelně.

Utkání bylo vyrovnané a splnilo účel přípravy. Výsledek není podstatný a ani díky charakteru utkání o ničem nevypovídá. Snad nikdo nepřišel k úrazu a všichni se mohou těšit na důležitá mistrovská utkání. První zápas sehrajeme v neděli 31.3. v 15 hodin v Žádovicích.

TJ Sokol Želetice – TJ Sokol Archlebov 5 : 4 (2 : 1)

Sestava Želetic:

Svatoň Patrik – Kludák Lukáš, Mikeska Tomáš, Šimeček Martin, Cenkner Zdeněk, Zálešák Matěj, Křižka Ondřej, Jakeš Václav, Macháček Milan, Pánek Adam, Čureja Kristián, Milde Radoslav, Lukáš Filip, Sklenář Pavel, Kostiv Vasyl, Kolaja Stanislav