V Archlebově mužstvo neuspělo

Trenér tentokrát naordinoval mužstvu taktiku, která vůbec nefungovala. Archlebov byl důraznější, agresivnější a bojovnější, navíc hrál jednoduše, což se na tomto terénu ani jinak nedá, čímž si tři body za výhru jednoznačně zasloužil. Nám nezbývá nic jiného než se pokusit lépe se na zápas připravit, jednak na trénincích a jednak před zápasem v předzápasové přípravě. To, … Číst dálV Archlebově mužstvo neuspělo

Proti Ježovu jsme doma nebodovali

V sobotu odpoledne k nám přijel soupeř z popředí tabulky. Většina posledních utkání se nesla ve znamení, že my jsme měli převahu, kterou jsme nedokázali zužitkovat a soupeř nás trestal lepší produktivitou. Tentokrát to v prvním a částečně i ve druhém poločase bylo úplně naopak. Soupeř nás přehrával a jen se štěstím a samozřejmě díky … Číst dálProti Ježovu jsme doma nebodovali

V Žeravicích to bylo těsný

Minulý rok na podzim jsme z Žeravic odjížděli s přídělem 11:0. Teď to bylo podstatně lepší. Jestli to tak půjde dál, možná příště i vyhrajeme. Tentokrát jsme sice měli více vyložených šancí, ale na to se nehraje a proto všechny tři body berou střelecky produktivnější domácí. My můžeme jen doufat, že střeleckou smůlu protrhneme v dalších utkáních. TJ … Číst dálV Žeravicích to bylo těsný

Proti Vřesovicím rozhodl druhý poločas

Proti vedoucím Vřesovicím jsme začali dobře. Hned ve druhé minutě se k zakončení dostal Ondřej Křižka a nezaváhal. Vřesovice na to reagovali podobně a v 5.minutě bylo vyrovnáno. Zápas nahoru dolu jsme lépe zvládali my a po dvou akcích Marka Luskače, který pálil přesně jsme se brzy dostali do vedení 3 : 1. Všechny šance … Číst dálProti Vřesovicím rozhodl druhý poločas