Těsný výsledek v Žádovicích

Úvod zápasu vyšel domácím. Hned při získání míče se rychle dostali k zakončení a po pár vteřinách hry, zásluhou Ingra, vedli 1 : 0. Další branka přišla ve 4.minutě, po podobně rychlém protiútoku zakončil hlavou domácí útočník Marčík. V tu chvíli to s námi nevypadalo moc dobře, ale naštěstí nás do zápasu vrátila hlavička Mildeho, který … Číst dálTěsný výsledek v Žádovicích

Debakl doma proti Věteřovu

Domácí zápas proti Věteřovu má až velmi krutý výsledek. Jednoduchostí a umem jednoho útočníka se snadno dostali hosté do šancí, které s téměř 100% úspěšností zakončovali. Nám se z přemíry snahy nedařil rychlý přechod do útoku a po většinu zápasu jsme útočili do pevně zabezpečené obrany bez jakéhokoliv okamžiku překvapení. Mnoho špatně zahraných standartních situací, … Číst dálDebakl doma proti Věteřovu

Pavel Zálešák zůstane v našich srdcích

* 7.11.1997  † 9.8.2017 Pavel Zálešák začal s fotbalem v šesti letech v přípravce TJ Sokol Želetice. Zaregistrovaný byl 22.7.2004. Začal s fotbalem ve stejnou dobu jako začala svou činnost i přípravka v Želeticích. Trenérem přípravky byl v té době František Marada. První sezónu odehrál v Nenkovicích, kde měla přípravka a žáci svůj azyl při roční rekonstrukci hřiště v Želeticích. Tam se … Číst dálPavel Zálešák zůstane v našich srdcích

První výhra na úvod sezóny

Na velmi kostrbatém hřišti proti jednomu z nejslabších soupeřů na které můžeme v letošní sezóně narazit se zápas vyvíjel ve znamení dlouhého dobývání domácí branky. Prolomit střeleckou smůlu se podařilo až v 72.minutě, kdy se z přímého kopu nádherně trefil Matěj Zálešák. Další branky na sebe již nenechali čekat a nakonec je z toho povedená … Číst dálPrvní výhra na úvod sezóny